Ing. Eva Vejskalová

Vystudovala jsem ČVUT fakultu stavební v Praze.

Po létech pracovní činnosti v mém oboru jsem se vzhledem k vyskytnutým zdravotním problémům začala zajímat o alternativní způsoby léčby, s tím jak si pomoci.

V roce 2010 jsem absolvovala kurz – cvičební metody Pilates u Mgr. Renaty Sabongui.

V roce 2011jsem absolvovala kurz Výživového poradce u Mgr. Martina Jelínka.

V rámci výuky mne velmi oslovila metoda Analýza vlasů. Pod vedením Mgr. Martina Jelínka jsem měla možnost proniknout této metodě tzv. pod pokličku – vlastním rozborem vlasů.

Na základě tohoto jsem u MUDr. Orlíka  absolvovala kurzy I. a II. stupně Analýzy stopových prvků ve vlasech. Dle výsledků této metody můžeme cíleně doporučit stravovací režim včetně vhodných doplňků stravy.

Původně jsem si myslela, že získané znalosti využiji pro sebe, ale výsledky , které jsem pocítila na sobě a mých nejbližších mne natolik zaujaly , že jsem se rozhodla těmto činnostem dále věnovat.

Jsem přesvědčena, že v dnešní hektické době je velice důležitá správná volba životního stylu – tj. propojení pohybové aktivity, stravovacích návyků s vhodnou volbou relaxace.

Jak se říká: „Všechno souvisí se vším“ – je potřebné naučit se naslouchat svému tělu a umět s ním pracovat hlavně v oblasti prevence, což nás do budoucna ušetří nepříjemných zdravotních potíží.

Jsem ráda, že jsem našla „Cestu ke zdraví a vitalitě…..“ a budu se snažit své získané znalosti a zkušenosti předávat dál….

Jde o poměrně snadnou a hlavně účinnou „cestu“.

Ing. Eva Vejskalová

Těším se na naše setkání